Warsztaty żeglarsko – fotograficzno – rowerowe w ramach akcji Lato w mieście

Nasza propozycja obejmuje 5 dniowy cykl warsztatów żeglarsko – fotograficzno – rowerowych skierowanych do młodzieży .Proponujemy działanie na trzech obszarach:
– treningi żeglarskie na jachtach klasy Omega (jachty kilkuosobowe, treningi z instruktorem na pokładzie)
– praktyczne warsztaty fotograficzne z profesjonalnymi fotografikami
– wycieczki rowerowe prowadzone przez zapalonych rowerzystów znających najciekawsze miejsca i trasy rowerowe okolic Zalewu Zemborzyckiego

Wakacje według nas powinny być spędzane bardzo aktywnie. To dlatego właśnie postanowiliśmy, że nasza wakacyjna propozycja obejmowała będzie dwa rodzaje aktywności. Żeglarstwo jako główny punkt naszego programu, a wycieczki rowerowe jako element rozwijający i podtrzymujący sprawność fizyczną młodzieży. Do programu dołączyliśmy również warsztaty fotograficzne. Nasz wakacyjny plan pozwala nam połączyć wycieczki rowerowe z nauką fotografii. Ma się to odbywać głównie w plenerze, ale również w sali szkoleniowej, czy na wodzie, podczas żeglowania.

Wybrany termin to:
30.07 – -3.08
06.08 – 10.08

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 16. Należy ze sobą zabrać komplet ubrań do przebrania (łącznie z bielizną i butami), kurtkę przeciwdeszczową, krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i czapeczkę, ręcznik i kąpielówki, a codziennie małą butelkę niegazowanej wody najlepiej z ustnikiem.

Koszt warsztatów to 180 zł. Warunkiem utrzymania rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty w terminie 3 dni.
Uprzejmie prosimy o wpłatę pełnej należności najpóźniej na 14 dni przed wystartowaniem warsztatów. Wyżywienie na czas trwania warsztatów należy zapewnić indywidualnie.

Zgłoszenia do warsztatów przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na naszej stronie.

Więcej informacji na temat programu Lato w mieście dostępne na stronie: lato.lublin.eu