Zaczynamy naszą przygodę z Morzem! Rejs morski na jachcie Roztocze. W końcu :)

Mamy propozycję dla młodzieży. Coś, co nas osobiście najmocniej oczarowało i związało z żeglarstwem, czyli MORZE. Zupełnie inna para kaloszy. Jeden hals, który trwa godzinami, lub nawet dniami. Brak lądu w zasięgu wzroku. Żołądek wystawiony na trudną próbę. Szkoła czujności, odwagi oraz załogowej współpracy. Przeżycia tak intensywne, że ich wspomnienia latami są tak żywe, że ma się wrażenie, że od rejsu nie minęły lata, a tygodnie. 

Rejs rozpoczynamy w Gdańsku w niedzielę 28 lipca. Transport jest z Lublina. Trasę będziemy ustalać w zależności od warunków pogodowych, szczególnie wiatrowych, jak to w żeglarstwie. Rejs naszym lubelskim jachtem Roztocze. Finał rejsu to miejscowość Rostock (Niemcy), gdzie lądujemy 7 sierpnia. I tam mamy bonus – 4 dniowa operacja Hanse Sail, czyli zlot żaglowców, możliwość ich zwiedzania, koncerty, spotkania, święto żeglarstwa morskiego, coś na co z pewnością warto się załapać. Hanse Sail trwa do 12 sierpnia, do tego dnia mieszkamy i żywimy się na jachcie.

Szczegóły pod adresem uks@zegluj.lublin.pl

Czyli w sumie 17 dni rejsu (12 plus 5 dni powrotu) i Hanse Sail (4 dni).

Warunkiem udziału w rejsie jest otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Natomiast, żeby się zgłosić zapraszamy do naszego Formularza zgłoszeń, na stronie internetowej.

Zapraszamy 🙂